Search
Close this search box.

Koledníci přišli vyšlehat i ženy na gerontologickém oddělení

Na Interní oddělení a do Centra klinické gerontologie zavítali studenti Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Zlín, kteří nezapomněli s velikonoční pomlázkou ani na pacientky v nemocnici. Hospitalizované seniorky takovou aktivitu uvítaly.

Studenti dokonce přinesli – pro ty pacientky, kterým to zdravotní stav umožnil – malé sladkosti a dárečky dětí z MŠ Čtyřlístek Kostelany nad Moravou. Koledníci se zaměřili na seniorky a jedna z nich, Naděžda Letochová ze Zlína (na fotografii), to velmi uvítala. „O velikonočních svátcích mě tady navštívila dcera, ale koledník žádný,“ svěřila se paní Letochová a dodala: „Jsem vážně překvapená. Nečekala jsem, že mě letos přijde nějaký chlapec vyšlehat. Bylo to moc milé.“ Velikonoční akce se na těchto odděleních konala vůbec poprvé, a to pod záštitou nově vzniklého Dobrovolnického centra v KNTB.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient