Kohouti vybojovali s Chrudimí jeden bod, podlehli až po nájezdech

Podobně jako v nedělním domácím duelu s Litomyšlí, tak i ve středečním střetnutí v Chrudimi vybojovali hokejisté České Třebové pouze jeden bod. Ke cti Kohoutů budiž řečeno, že za stavu 0:2 nerezignovali a dokázali s kvalitním soupeřem srovnat gólový krok. Při samostatných nájezdech měli dokonce výhodu mečbolu, kterou neproměnili.

Vladimír Vaněk, manažer Kohoutů: „Soupeř byl v prvních dvou třetinách lepší, v závěrečné třetině se hra našeho mužstva rapidně zlepšila. Byli jsme kousek od druhého bodu, domácí měli více štěstí a pevnější nervy.“

Chrudim – Česká Třebová 3:2 sn

Branky: 15. Hudec (Novák), 33. Kubal (Jiří Polák), 65. rozhodující nájezd proměnil Kišš – 48. Schejbal (Škvor, Krejza), 57. Schejbal (Pražák). Rozhodčí: Kratochvíl – Kalus, Motýl. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:0. Diváků: 238. Nejlepší hráči: Novák, Kišš – Veverka, Daněk.
Chrudim: Cvrček – Burkoň, Kalous, Pilař, Machač, Klement, Urban, Hudec – Haltuch, O. Polák, Karásek – Kišš, Plch, Jan Polák – Dobiáš, Novák, Koreček – Štěpánek, Jiří Polák, Kubal.
Česká Třebová: Sajdl – Žouželka, Šejba, Škvor, Pražák, Daněk, Jemelka – Schejbal, Veverka, Štefka – Křečan, Fúzik, Dvořák, Hemský, Filip, Král – Krejza, Pikrl, Velínský.