Search
Close this search box.

Klub českých turistů uspořádal odpoledne pro děti

Vodáci KČT a jejich příznivci umožnili v tomto týdnu prožít dětem ze ZŠ speciální a Dětského domova v Dolní Čermné báječné odpoledne naplněné pro děti i jejich rodiče vzácnými aktivitami – plavením na raftech na lanškrounském rybníku a velmi opatrným ježděním na koni na přilehlé pláži.

K opravdové pohodě celého odpoledního setkání přispělo i opékání buřtů, ochutnávání obrovských koláčů a především vynikající nálada všech vodáků a ochotných pomocníků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient