Klokanky hrubě nezvládly zápas s Vítkovicemi

Na poslední zápas první poloviny sezóny ženy zajížděly na půdu Vítkovic. Souboj druhého týmu s pátým značil velký boj. Ženy chtěly potvrdit, že dokáží soupeře z první čtveřice pořádně potrápit.

Velmi aktivní hra od prvního hvizdu slibovala hezkou podívanou s plno góly, což se nakonec i stalo, ale padaly pouze do naší branky. Klokanky během první desetiminutovky inkasovaly hned čtyřikrát. Od této chvíle byl na hřišti pouze jeden tým. Vítkovice dokázaly do konce třetiny přidat ještě dvě trefy. A na světelné tabuli svítil stav 6:0.

Druhá třetina nesla obraz té první. Ač se holky snažily s výsledkem a hrou něco dělat, bohužel opět jen inkasovaly. Do třetí třetiny se šlo za hrozivého stavu 10:0.

Rozjetý rychlík jménem Vítkovice nedal Klokankám prostor zvrátit vývoj utkání. I přes spoustu inkasovaných branek, Kreisingerová předvedla několik skvělých zákroků, a i díky ní, se konečný stav zápasu zastavil na čísle 12:0.

Ženy tak musejí na tento zápas rychle zapomenout a soustředit se na další utkání. Už tuto neděli doma přivítají Olomouc!

Komentář trenéra Tomáše Grigara: Bohužel jsme v první třetině Vítkovicím hru usnadnili naším zbytečným napadáním, které Vítky trestaly. Druhá a třetí třetina už byla lepší, bohužel jsme nedotáhli některé šance.

1. SC TEMPISH Vítkovice – FbŠ Bohemians 12:0

branky: 7. Veronika Enenkelová, 8. Justyna Krzywak, 11. Kateřina Peterková, 11. Ivana Šupáková, 15. Zuzana Šponiarová, 16. Šárka Boľová, 27. Eliška Planková, 29. Veronika Enenkelová, 33. Jana Trošková, 39. Sára Seevaldová, 52. Markéta Kolářová, 59. Ivana Šupáková; rozhodčí: Jakub Krátký – Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Nikola Příleská 12 – Daniela Kreisingerová 16; po třetinách: 6:0, 4:0, 2:0.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.