Klokani zvítězili na Memoriálu dr. Václava Jíry

Svěřenci Michala Petrouše dokázali triumfovat na silně obsazeném XXVII. ročníku halového dorosteneckého fotbalového turnaje. Bohemians vstoupili do letošního Memoriálu dr. Václava Jíry vítězstvím nad pražským Meteorem 4:1. Poté sestřelili Teplice 5:1. V klíčovém duelu přišla remíza 4:4 se Spartou. Proti Slavii se Bohemians radovali z vítězství 5:3. Na závěr svého putování turnajem Klokani deklasovali Duklu 10:3. Z pěti zápasů tak vytěžili 13 bodů a díky výbornému skóre 28:12 mohli s velkou nadějí sledovat, jak se povede Spartě proti Teplicím. Letenský celek musel Severočechy porazit alespoň o osm branek, aby sesadil z čela Klokany. Sparta však porazila Teplice jen 8:4, a tak se z prvenství v turnaji radovali Bohemians.

Konečné pořadí turnaje
1. Bohemians 13 bodů
2. Sparta 13 bodů
3. Slavia 7 bodů
4. Dukla 4 body
5. Teplice 3 body
6. Meteor 3 body

Výsledky
Bohemka – Meteor 4:1
Sparta – Slavia 5:3
Dukla – Teplice 1:0
Meteor – Sparta 1:5
Slavia – Dukla 4:4
Bohemka – Teplice 5:1
Dukla – Meteor 3:4
Bohemka – Sparta 4:4
Teplice – Slavia 4:5
Sparta – Dukla 4:2
Bohemka – Slavia 5:3
Meteor – Teplice 3:4
Bohemka – Dukla 10:3
Teplice – Sparta 4:8
Slavia – Meteor 6:2

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak