Search
Close this search box.

Kloboucké učiliště má nejmodernější vozové vybavení autoškoly v kraji

Na konci srpna převzalo SOU Valašské Klobouky do svého vozového parku nákladní vůz DAF pro výuku žáků v odborném výcviku a zároveň pro výuku v jejich autoškole. Žáci se tak budou vyučovat na nejmodernějších současných vozech, a to společně s osobním vozem ŠKODA KAROQ. Právě učební obor Mechanik opravář motorových vozidel (dříve Automechanik) zahrnuje ve svých školních vzdělávacích programech taktéž část výuky a připravenosti pro práci a opravy nákladních vozidel.

Společně s pořízením svařovacího agregátu do Svářečské školy bude po dlouhé řadě let dokončena obměna učebních pomůcek v odborném výcviku. V září čeká SOU ještě zabudování venkovního posezení pro žáky a výsadba stromů v klidové zóně pod budovou domova mládeže.

Všechny tyto aktivity jsou součástí projektu IROP s názvem Pořízení strojního vybavení na SOU Valašské Klobouky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient