Klatovy udolaly Draky z Bíliny 4:3

Po dvou prohrách bez vstřeleného gólu, se dočkali hokejisté SHC Klatovy vítězství. V šestém kole porazili na domácím ledě Bílinu těsně 4:3. Základ pro vítězství položili klatovští už v první třetině, kdy vstřelili tři branky.

Domácí se dostali do vedení ve 4. minutě, když se v přesilovce trefil Vracovský. O tři minuty později bylo v domácím táboře ještě veseleji, když se prosadil Štěpánek. V 11. minutě vyrobila domácí obrana chybu, kterou dokázal potrestat Kubišta. Jenže domácí odpověděli bleskově, když se po parádním Tulačkově pasu prosadil Uhlík. Ve 13. minutě mohli domácí přidat další gól, jejich šance zústala ovšem nevyužita. Na druhé straně ujel domácím Šimeček, ale domácí brankář jej dokázal vybruslit. V 17. minutě dokázali hosté snížit, když se v přesilové hře prosadil Marek.

Ve 22. minutě přestřelil Vracovský poloodkrytou branku soupeře. Na druhé straně si Beran poradil s dvěma pokusy Šimečka. Ve 35. minutě zahodili domácí velkou šanci, následně se hosté dostali do přečíslení, ale akci si zkazili nepřesnou finální přihrávkou.

Ve 43. minutě to zkusil z úhlu Vavřička, ale Běhula byl pozorný. Na druhé straně se osmělil Komínek, ale trefil jen beton Berana. Na druhé straně se neujal střelecký pokus Červenky. Ve 49. minutě mohlo být srovnáno, když střela Šimečka jen těsně minula horní růžek domácí branky. V 52. minutě se už skóre měnilo, když střela Kristla záhadným způsobem propadla do branky. V 56. minutě byl poněkud přísně vyloučen do konce utkání Kolíček. Jenže byli to hosté, kteří se dokázali prosadit v početní nevýhodě, když přečíslení zakončil nad beton Berana Šimeček. Domácí už pak hosty k ničemu nepustili.

SHC Klatovy – HC Draci Bílina 4:3

Branky a nahrávky: 5. Vracovský (Vavřička, Leština), 7. Štěpánek (Hanzlík, Vavřička), 12. Uhlík (Tulačka, Kristl), 52. Kristl (Uhlík, Tulačka) – 11. Kubišta (Brzek), 17. Mašek (Šimeček, Komínek), 58. Šimeček (Komínek). Rozhodčí: Šindel – Zimmermann, Sedláček. Vyloučení: 3:7 navíc Běhula 10 OT (nesp), Kolíček 5+OK (kol). Využití: 1:1, v oslabení: 0:1. Diváci: 220.
Sestava domácí: Beran (Čech) – Houdek, Šiler, Staněk, Slavík, Štěpánek, Leština – Kristl, Vlček, Červenka, Hanzlík, Markov, Vracovský, Tulačka, Uhlík, Roubal, Vavřička.
Sestava hosté: Běhula (Krejčí) – Voloshin, Cikánek, Delmarche, Petržílka, Novák, Dvořák, Vošta, Jungvirt, Kuluris, Količek, Gevorkian,Komínek, Brzek, Urban, Mašek, Kubišta, Leitner, Šimeček, Šmejc.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.