Klatovy se představí ve skupině Sever, do ligy vstoupí ve druhém kole proti Děčínu

STK schválila model 4 skupin, který si kluby navrhly na aktivu. Klatovy se představí v sedmičlené skupině Sever (loni skupina Západ). Protiskupina Severu bude skupina Střed. V prvním kole budou mít Klatovy volno, do soutěže vstoupí až v kole druhém, když v sobotu 15.9. přivítají Děčín.

Základní část
Týmy skupiny Sever se utkají čtyřkolově (2x doma a 2x venku), Klatovy narazí postupně na Děčín, Bílinu, Řisuty, Sokolov, Kobru a Most. S proti skupinou Střed se utkají dvoukolově (1*doma a 1*venku), ve skupině Střed se představí Jablonec, Vrchlabí, Trutnov, Dvůr Králové, Kolín, Nymburk a Letňany. Hracími dny zůstavají soboty a středy. Letos po dlouhé době není vloženo kolo mezi svátky. Do soutěže vstoupí Klatovy proti Děčínu, základní část pak zakončí proti nováčkovi z Mostu.

Play off
Do play off postoupí čtyři nejlepší celky z každé skupiny. Play off se bude hrát křížem Sever proti Středu a Jih proti Východu. Hrát se bude na tři vítězné duely. Pouze velké finále vítěz Play off Sever/Střed proti Jih/Východ se bude hrát na čtyři vítězné zápasy a vítěz si zajistí vstupenku do WSM Ligy.

O udržení
Boje o udržení čekají dva nejhorší celky na sedmých místech, tito soupeři sehrají sérii na tři vítězné duely.

Program Klatov v úvodu sezóny
1. kolo st 12.9. Volno – Klatovy
2. kolo so 15.9. Klatovy – Děčín
3. kolo st 19.9. Kobra – Klatovy
4. kolo so 22.9. Klatovy – Sokolov
5. kolo st 26.9. Řisuty – Klatovy

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient