Klatovští policisté zadrželi výtržníka, který řádil v baru

Na obvodním oddělení v Klatovech přijali policisté oznámení o řádění výtržníka. V sobotu 3. listopadu třicet minut po třiadvacáté hodině,byl neznámý muž byl z důvodu podnapilosti a nepřípustného chování vykázán obsluhou z baru na Zlatnické ulici. Agresor se nacházel před barem a roztřikoval kolem sebe pepřový sprej. Čtyři osoby byly ošetřeny zdravotníky.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.