Klatovští policisté vypátrali dva hledané muže

Policisté z obvodního oddělení v Sušici vypátrali dvaadvacetiletého muže, který měl nastoupit výkon trestu odnětí svobody. Okresní soud v Českých Budějovicích vydal příkaz k dodání do výkonu trestu. V sobotu 1. září letošního roku byl muž za doprovodu policistů převezen do věznice.

V Sušici na Nábřeží K. Houry byl v sobotu 1. září kontrolován strážníky městské policie devětapadesátiletý muž z Plas. Na místo byli přivoláni i policisté z obvodního oddělení a bylo zjištěno, že na muže byl soudem vydán příkaz k zatčení. Příslušný soudce byl vyrozuměn a muž byl převezen do policejní cely.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.