Klatovští policisté odhalili tři zfetované řidiče

Policisté v rámci dohledu nad silničním provozem kontrolovali na různých místech řidiče a zjistili tři řidiče pod vlivem návykových látek.

V sobotu 2. června byla v Janovicích nad Úhlavou hlídkou policistů kontrolována řidička vozidla čtyřiatřicetiletá žena z obce u Nýrska, která byla zastavena krátce po sedmnácté hodině.

V obci Malý Bor zastavili policisté v neděli 3. června řidiče, který jel s vozidlem značky Audi Sedmadvacetiletý muž z obce na Horažďovicku byl kontrolován patnáct minut po jednadvacáté hodině.

V neděli 3. června policisté v obci Sobětice zastavili vozidlo značky Peugeot 406, které řídil čtyřicetiletý muž z Klatov. Řidič byl zastaven dvacet minut po třiadvacáté hodině. Dále policisté zjistili, že na vozidlo není uzavřeno povinné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla.

U řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky. Žena i dva muži se na výzvu policistů podrobili testu, zda nejsou ovlivněni návykovou látkou a tento byl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

Policisté řidiče převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů. Uvedení řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient