Klatovští policisté odhalili tři zfetované řidiče

Policisté v rámci dohledu nad silničním provozem kontrolovali na různých místech řidiče a zjistili tři řidiče pod vlivem návykových látek.

V sobotu 2. června byla v Janovicích nad Úhlavou hlídkou policistů kontrolována řidička vozidla čtyřiatřicetiletá žena z obce u Nýrska, která byla zastavena krátce po sedmnácté hodině.

V obci Malý Bor zastavili policisté v neděli 3. června řidiče, který jel s vozidlem značky Audi Sedmadvacetiletý muž z obce na Horažďovicku byl kontrolován patnáct minut po jednadvacáté hodině.

V neděli 3. června policisté v obci Sobětice zastavili vozidlo značky Peugeot 406, které řídil čtyřicetiletý muž z Klatov. Řidič byl zastaven dvacet minut po třiadvacáté hodině. Dále policisté zjistili, že na vozidlo není uzavřeno povinné pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla.

U řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky. Žena i dva muži se na výzvu policistů podrobili testu, zda nejsou ovlivněni návykovou látkou a tento byl pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

Policisté řidiče převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů. Uvedení řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.