Search
Close this search box.

Klatovští hokejisté si připsali páté vítězství v řadě

Na vítězné vlně se vezou hokejisté SHC Klatovy. Ti v sobotním utkání porazili nepříjemné Řisuty 5:3. Rozhodující byla druhá třetina, ve které domácí odskočili do vedení o čtyři branky, ve třetí třetině domácí polevili, ale i tak dovedli utkání do vítězného konce. Stínem vítězství je zranění Lukáše Vlčka, který byl odvezen do nemocnice se zraněním v oblasti hlavy.

SHC Klatovy – HC Řisuty 5:3

Branky a nahrávky: 8. Uhlík (Švarc, Kristl), 12. Krliš (Váchal), 28. Krliš (Vavřička, Hanzlík), 29. D. Roubal (Markov, Vlček), 35. Krliš (Staněk) – 13. Krpata (Kos, M. Kučera), 53. Krpata (Kos, Rod), 55. Kolářík (Kos, Krpata). Rozhodčí: Hucl – Rubáš, Sedláček. Vyloučení: 5:4 využití: 0:1, v oslabení: 1:0. Diváci: 230
Sestava domácí: Beran (Čech) – Staněk, Slavík, Váchal, Leština, Houfek, Sysel, Kristl, Vlček, Červenka, Hanzlík, Markov, Krliš, Uhlík, Švarc, D. Roubal, Vavřička.
Sestava hosté: Stahl (Ilašenko) – J. Kučera, Chládek, Potěchin, Dostál, Kolářík, Šíma, Rudovský, Kos, Patyk, Krpa, Řepka, Vyskočil, Fortalka, Piovarči, Hampl, M. Kučera, Rod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient