Search
Close this search box.

Klatovští hokejisté se postarali o velké překvapení, porazili Vrchlabí 0:2

O výsledku rozhodla druhá třetina, kdy klatovští skórovali dvakrát v početní nevýhodě. Vše podtrhl fantastickým výkonem Beran, který svými zákroky přiváděl domácí střelce k šílenství.

Branky a nahrávky: 27. Eret (Roubal J.), 32. Uhlík (Vavřička). Rozhodčí: Vyštejn Milan – Ševic Martin, Bc., Goltsch Patrik, Bc. Vyloučení: 7:13. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 819.

Sestava domácí: Soukup (Abrahám) – Muška, Vašíček (A), Bendík (A), Moník J., Voženílek, Jirků (C) – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka, Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha, Moník F.

Sestava hosté: Beran (Čech) – Staněk, Slavík (C), Váchal, Leština, Houfek, Sysel – Kristl, Rohla, Hanzlík, Matiášek, Michel, Tulačka (A), Roubal J., Uhlík, Švarc, Roubal D. (A), Eret, Vavřička

První solidní příležitost měli domácí ve 3. minutě, ale ani na několik pokusů nedostali puk do branky. Následně se hosté dostali do přečíslení, úspěšnější byl opět maskovaný muž, tentokráte v domácím trikotu. Na druhé straně se uvolnil Mrňa, Beran byl však pozorný. V 7. minutě si s Beranem neporadil ani velezkušený Vašíček. V 11. minutě dvakrát pálil Jirků, opět narazil na zeď jménem Beran. Ve 13. minutě se ke střele odhodlal Kristl, ale jeho střela byla sražena. O minutu později Procházka nabil Urbanovi, jeho projektil skončil opět na Beranovi.

Ve 22. minutě se Beran parádně přemístil proti pokusu Mrňi. Ve 24. minutě přišli opět dvě velké příležitosti domácích, ale Beran byl vždy na správném místě. Ve 27. minutě zapomněla domácí obrana před brankou Švarce, ale ten Soukupa překonat nedokázal. Za nedlouho se hosté radovali, ranou z kruhu se prosadil Eret. V polovině utkání mohli domácí vyrovnat, Beran byl však proti. Ve 32. minutě chyboval domácí brankář, čehož využil Uhlík a rozradostnil hosty podruhé. Ve 37. minutě vypálil z kruhu Kristl, jeho projektil skončil u připraveného Soukupa.

Ve 44. minutě tečoval Jirkůvo střelu Urban, ale Beran byl zase na svém místě. Ve 47. minutě chybovali hosté v rozehrávce, ale T. Půlpán chybu potrestat nedokázal. V 54. minutě zkusil své štěstí aktivní Mrňa, brankář hostů opět potvrdil že má svůj den. Na druhé straně to zkusil Švarc, Soukup našel puk ve své lapačce. V 57. minutě našel Urban zadovkou Mrňu, znovu to byl hostujcí brankář kdo měl puk ve své moci. V závěru si domácí zahráli přesilovku 6 na 3, jenže dvojnásobná přesilovka jim hrubě nevyšla.

HC Stadion Vrchlabí-SHC Klatovy 0:2

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient