Klatovské juniorky přivezly z Chodova šest bodů

Do Chodova u Karlových Varů se vydaly juniorky, které jely bojovat o další body do tabulky. Dvojzápas na severozápadě Čech se holkám povedl. V prvním zápase proti TJ Plamen Chodov jsme vyhráli 9:4, ve druhém zápase proti FBC Plzeň holky nasázely 7 gólů a brankářka udržela čisté konto – 7:0. Průběžně holky zůstávají na druhém místě o 2 body za plzeňskou Slavií.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.