Search
Close this search box.

Klatovská policie zadržela dva zfetované řidiče

V Klatovech dopravní policisté v úterý 22. května tohoto roku kontrolovali řidiče, který jel po městě s vozidlem značky Škoda Felicia po ulici Nádražní. Policisté jej zastavili patnáct minut po dvanácté hodině a zjistili, že dvaačtyřicetiletý muž ze Kdyně měl test na návykové látky pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

S vozidlem tovární značky Audi jela v úterý žena po Sušici. Policisté řidičku zastavili v osmnáct hodin na náměstí Svobody. Dvacetiletá žena z obce na Sušicku se podrobila testu, zda není pod vlivem návykové látky a tento měla s pozitivním výsledkem na látky konopí, amfetamin a metamfetamin.

Řidička vydala i plastovou krabičku s usušenou rostlinou, kterou měla uvnitř vozidla a uvedla, že se jedná o marihuanu.

Uvedení řidiči se podrobili dechovým zkouškám, které byly s negativními výsledky. Policisté ženu i muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů.

Řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků, který budou předány správnímu orgánu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient