Klatovská policie zadržela dva zfetované řidiče

V Klatovech dopravní policisté v úterý 22. května tohoto roku kontrolovali řidiče, který jel po městě s vozidlem značky Škoda Felicia po ulici Nádražní. Policisté jej zastavili patnáct minut po dvanácté hodině a zjistili, že dvaačtyřicetiletý muž ze Kdyně měl test na návykové látky pozitivní na amfetamin a metamfetamin.

S vozidlem tovární značky Audi jela v úterý žena po Sušici. Policisté řidičku zastavili v osmnáct hodin na náměstí Svobody. Dvacetiletá žena z obce na Sušicku se podrobila testu, zda není pod vlivem návykové látky a tento měla s pozitivním výsledkem na látky konopí, amfetamin a metamfetamin.

Řidička vydala i plastovou krabičku s usušenou rostlinou, kterou měla uvnitř vozidla a uvedla, že se jedná o marihuanu.

Uvedení řidiči se podrobili dechovým zkouškám, které byly s negativními výsledky. Policisté ženu i muže převezli do zdravotnických zařízení, kde se podrobili lékařským vyšetřením i odběrům biologických materiálů.

Řidiči jsou podezřelí ze spáchání přestupků, který budou předány správnímu orgánu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.