Search
Close this search box.

Klatovská policie řeší případy krádeží ve škole i ve vlaku

Policisté na obvodním oddělení v Klatovech přijali v úterý 23. října letošního roku dvě oznámení o vloupání. V areálu školy v Klatovech neznámý pachatel v šatnách vnikl do uzamčené šatní skříňky a odcizil pánskou sportovní obuv značky Nike. Majiteli vznikla škoda ve výši dva tisíce korun.

Ve vlakové soupravě jedoucí po železniční trati mezi obcemi Dobřany a Klatovy, v době od 23.00 do 23.40 hodin, neznámý pachatel vnikl do uzamčeného kupé a odcizil batoh, reflexní vestu, lékárničku, peněženku, občanský průkaz poškozené a platební kartu peněžního ústavu. Odhadnutá škoda činí 1 350 Kč.

V obou případech policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež a ve druhém i z přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient