Kladenští policisté řeší případ zpronevěry

V pondělí 8. října 2018 oznámil na Obvodní oddělení Slaný majitel firmy zabývající se prodejem ryb, že jeho zaměstnanec – řidič společnosti z Kladenska, rozvážel zboží, za které vybíral fakturovanou finanční hotovost, kterou řádně neodváděl na bankovní účet společnosti a ani finanční hotovost nepředával na pokladně firmy. Svým protiprávním jednáním způsobil škodu ve výši 43.827,- Kč a 2.669,- Euro.

Případ je prošetřován jako přečin zpronevěry a podezřelému muži hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak