Search
Close this search box.

Kladenští policisté řeší případ podvodu při koupi obrazu

Na policejní služebnu obvodního oddělení Kladno venkov se dne 6. prosince 2018 dostavil poškozený muž učinit oznámení, neboť byl podveden při koupi obrazu, který si objednal z inzerátu na webových stránkách.

Poškozený muž po shlédnutí inzerátu těchto webových stránek si objednal zásilku obrazu jednoho z českých autorů. Dne 26. listopadu 2018 si zásilku vyzvedl na místě pobočky, kde uhradil na dobírku smluvenou částku 8 236,-Kč. Po vybalení obrazu následně doma zjistil, že se nejedná o originál obrazu, ale pouze o repliku uvedeného obrazu. Poškozený okamžitě urgoval vrácení peněz cestou e-mailové komunikace, odkud si zásilku objednal. Do současné doby mu však nebyly finance vráceny a e-mail přestal být komunikativní.

Policisté nyní prověřují okolnosti tohoto případu a pátrají po pachateli, který se dopustil tohoto skutku a je podezřelý z trestného činu podvodu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient