Search
Close this search box.

Kladenští policisté řeší případ podvodu při koupi obrazu

Na policejní služebnu obvodního oddělení Kladno venkov se dne 6. prosince 2018 dostavil poškozený muž učinit oznámení, neboť byl podveden při koupi obrazu, který si objednal z inzerátu na webových stránkách.

Poškozený muž po shlédnutí inzerátu těchto webových stránek si objednal zásilku obrazu jednoho z českých autorů. Dne 26. listopadu 2018 si zásilku vyzvedl na místě pobočky, kde uhradil na dobírku smluvenou částku 8 236,-Kč. Po vybalení obrazu následně doma zjistil, že se nejedná o originál obrazu, ale pouze o repliku uvedeného obrazu. Poškozený okamžitě urgoval vrácení peněz cestou e-mailové komunikace, odkud si zásilku objednal. Do současné doby mu však nebyly finance vráceny a e-mail přestal být komunikativní.

Policisté nyní prověřují okolnosti tohoto případu a pátrají po pachateli, který se dopustil tohoto skutku a je podezřelý z trestného činu podvodu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient