Kladenští Kanonýři podlehli pražskému mužstvu 6:9

V pátečním domácím utkání proti kunratickému Start98 nedokázali Kanonýři vzdorovat dokonale takticky připravenému a aktivnějšímu soupeři. Ten si tak po zásluze do Prahy odvezl vítězství.

„Do utkání jsme šli s tím, že nás nečeká jednoduchý zápas, jelikož v sestavě Startu se objevuje spousta mladých hráčů Chodova, kteří se chtějí ukázat,“ říká útočník kladenského celku Jakub Pecha. Start skutečně hrál celý zápas velice aktivně a ke kladenským hráčům přistupoval okamžitě po zpracování míčku.

Protiútoky kunratického týmu byly nesmírně rychlé a téměř vždy bezprostředně ohrožovaly branku Kanonýrů. To potvrzuje i Pecha, autor čtyř kanadských bodů za jednu branku a tři nahrávky. „Zápas probíhal ve vysokém tempu a díky patnácti gólům musel být i divácky atraktivní. Nicméně zbytečné chyby a vyloučení se velmi podepsaly na tom, že jsme nedokázali vyhrát ani jednu třetinu,“ připomíná, že kladenští florbalisté prohráli v každé části hry (2:3 v první, 3:4 ve druhé a 1:2 ve třetí).

Kanonýři dostali znovu poměrně vysoký příděl branek, celkově je v lize pouze šest týmů, které jich obdržely více. „Dostáváme zbytečné góly vyplývající ze špatné obrany a návratů, na kterých musíme ještě zapracovat,“ potvrzuje Pecha. Na hře svého celku však přeci jen našel jeden nadějný aspekt. „Na druhou stranu pozitivní věc je, že se gólově daří i útoku Pfaur – Teslík – Pecha,“ říká závěrem.

KANONÝŘI KLADNO – FAT PIPE START98 PRAHA-KUNRATICE 6:9

Branky a asistence Kanonýrů: 2. Vojtěch Teslík (Jakub Pecha), 14. Jan Louvar (Dušan Přívara), 26. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 30. Jakub Pecha (Vojtěch Pfaur), 40. Vojtěch Teslík (Jakub Pecha), 42. Vojtěch Teslík (Jakub Pecha).
Sestava Kanonýrů: Horáček (Blaha), Přívara, Sachr, Tyl, Riebauer, Louvar, Kalina, Černý, Pfaur, Teslík, Pecha, Cvrček, Pertlík, Stůj, Richtr T., Štechmüller, Bednář, Hartman.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient