Kladenští Kanonýři podlehli pražskému mužstvu 6:9

V pátečním domácím utkání proti kunratickému Start98 nedokázali Kanonýři vzdorovat dokonale takticky připravenému a aktivnějšímu soupeři. Ten si tak po zásluze do Prahy odvezl vítězství.

„Do utkání jsme šli s tím, že nás nečeká jednoduchý zápas, jelikož v sestavě Startu se objevuje spousta mladých hráčů Chodova, kteří se chtějí ukázat,“ říká útočník kladenského celku Jakub Pecha. Start skutečně hrál celý zápas velice aktivně a ke kladenským hráčům přistupoval okamžitě po zpracování míčku.

Protiútoky kunratického týmu byly nesmírně rychlé a téměř vždy bezprostředně ohrožovaly branku Kanonýrů. To potvrzuje i Pecha, autor čtyř kanadských bodů za jednu branku a tři nahrávky. „Zápas probíhal ve vysokém tempu a díky patnácti gólům musel být i divácky atraktivní. Nicméně zbytečné chyby a vyloučení se velmi podepsaly na tom, že jsme nedokázali vyhrát ani jednu třetinu,“ připomíná, že kladenští florbalisté prohráli v každé části hry (2:3 v první, 3:4 ve druhé a 1:2 ve třetí).

Kanonýři dostali znovu poměrně vysoký příděl branek, celkově je v lize pouze šest týmů, které jich obdržely více. „Dostáváme zbytečné góly vyplývající ze špatné obrany a návratů, na kterých musíme ještě zapracovat,“ potvrzuje Pecha. Na hře svého celku však přeci jen našel jeden nadějný aspekt. „Na druhou stranu pozitivní věc je, že se gólově daří i útoku Pfaur – Teslík – Pecha,“ říká závěrem.

KANONÝŘI KLADNO – FAT PIPE START98 PRAHA-KUNRATICE 6:9

Branky a asistence Kanonýrů: 2. Vojtěch Teslík (Jakub Pecha), 14. Jan Louvar (Dušan Přívara), 26. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 30. Jakub Pecha (Vojtěch Pfaur), 40. Vojtěch Teslík (Jakub Pecha), 42. Vojtěch Teslík (Jakub Pecha).
Sestava Kanonýrů: Horáček (Blaha), Přívara, Sachr, Tyl, Riebauer, Louvar, Kalina, Černý, Pfaur, Teslík, Pecha, Cvrček, Pertlík, Stůj, Richtr T., Štechmüller, Bednář, Hartman.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.