Search
Close this search box.

Kladenští florbalisté přivezli z Ostravy bod

Kanonýři v Ostravě odehráli dva zápasy jako den a noc. Přesto však oba duely měli podle kapitána kladenského celku Ondřeje Richtra něco společného. „V sobotním prvním utkání nám příliš nefungovala obranná hra, a proto byl zápas oproti nedělnímu zápasu bohatší na góly. To, co měly oba zápasy společné, byly z naší strany velmi nepovedené druhé třetiny,“ říká kladenský kapitán a dodává, že zatímco v prvním zápase dokázal jeho tým urvat výhru po nájezdech, o den později Kanonýři tolik štěstí neměli. „V sobotu výborně zachytal gólman Šárka a podařilo se nám proměnit všechny čtyři nájezdy,“ doplňuje.

V druhém utkání, ve kterém Kanonýři vyhořeli a dostali od svého soupeře lekci z efektivity, dokázali vstřelit jedinou branku, což je žalostně málo. „V neděli se skóre otevíralo až polovině zápasu. V závěrečném tlaku se nás bohužel držela střelecká nemohoucnost. Doslova jsme vyhořeli v koncovce, a proto slavili výhru domácí,“ myslí si Richtr s tím, že obě utkání byla velice vyrovnaná. „Budou rozhodovat detaily a jakýkoliv výpadek koncentrace bude trestán,“ dodává.

1. MVIL OSTRAVA WOOW – KANONÝŘI KLADNO 7:8pn (4:5, 3:0, 0:2, 0:0)
2. MVIL OSTRAVA WOOW – KANONÝŘI KLADNO 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient