Kladenští florbalisté přivezli z Ostravy bod

Kanonýři v Ostravě odehráli dva zápasy jako den a noc. Přesto však oba duely měli podle kapitána kladenského celku Ondřeje Richtra něco společného. „V sobotním prvním utkání nám příliš nefungovala obranná hra, a proto byl zápas oproti nedělnímu zápasu bohatší na góly. To, co měly oba zápasy společné, byly z naší strany velmi nepovedené druhé třetiny,“ říká kladenský kapitán a dodává, že zatímco v prvním zápase dokázal jeho tým urvat výhru po nájezdech, o den později Kanonýři tolik štěstí neměli. „V sobotu výborně zachytal gólman Šárka a podařilo se nám proměnit všechny čtyři nájezdy,“ doplňuje.

V druhém utkání, ve kterém Kanonýři vyhořeli a dostali od svého soupeře lekci z efektivity, dokázali vstřelit jedinou branku, což je žalostně málo. „V neděli se skóre otevíralo až polovině zápasu. V závěrečném tlaku se nás bohužel držela střelecká nemohoucnost. Doslova jsme vyhořeli v koncovce, a proto slavili výhru domácí,“ myslí si Richtr s tím, že obě utkání byla velice vyrovnaná. „Budou rozhodovat detaily a jakýkoliv výpadek koncentrace bude trestán,“ dodává.

1. MVIL OSTRAVA WOOW – KANONÝŘI KLADNO 7:8pn (4:5, 3:0, 0:2, 0:0)
2. MVIL OSTRAVA WOOW – KANONÝŘI KLADNO 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak