Search
Close this search box.

Kladenští florbalisté přesvědčivě porazili Havířov 8:4

A-tým Kanonýrů v neděli ve speciálních růžových dresech na podporu hnutí Movember porazil Havířov 8:4. Ideálně tedy spojil podporu dobré věci s dobrým sportovním zážitkem. Kanonýři vůbec poprvé v sezoně vyhráli třetí utkání v řadě.

KANONÝŘI KLADNO – FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV 8:4 (2:1, 1:3, 5:0)

Vůbec poprvé v sezoně Kanonýři poznali pocit tří výher v řadě. Ještě navíc po velmi povedeném výkonu. „Dnes jsme předvedli opravdu dobrý týmový výkon. Každá z našich tří formací dokázala soupeře zamknout na jeho polovině a dominovat, to bylo důležité,“ říká nejproduktivnější hráč kladenských florbalistů Miloš Tyl.

Bez poskvrny se však celý průběh zápasu neobešel. Havířov v průběhu druhé třetiny Kanonýrům odskočil na rozdíl dvou branek a vedl 4:2. „Naštěstí nás nakonec nemusela mrzet pasáž zápasu ve druhé třetině, kdy jsme vedli 2:1 a mačkali soupeře. Neproměnili jsme spoustu šancí na rozhodnutí zápasu. Havířov pak dal rychlé tři góly a mohlo být zle,“ potvrzuje Tyl, který si v utkání připsal čtyři branky, ke kterým přidal gólovou přihrávku.

I přes působivý bodový příspěvek nebyl Miloš Tyl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu, ten měl ještě jiného hrdinu. „Výhru výrazně podpořil výkon brankáře Mineva,“ oceňuje Tyl velmi povedený výkon mladého strážce kladenského brankoviště.

Sestava Kanonýrů:
Minev (Horáček)
Přívara, Sachr, Tyl, Riebauer, Louvar
Kalina, Černý, Stůj, Chvojka, Nushart
Cvrček, Richtr, Pfaur, Teslík, Pecha
Pertlík, Bednář, Hartman

Branky a asistence Kanonýrů:
11. Jakub Pecha (Vojtěch Teslík), 12. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 40. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 41. Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 43. Miloš Tyl (Dušan Přívara), 44. Matěj Stůj (Jakub Černý), 46. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 49. Tomáš Nushart (Jakub Černý)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient