Kladenské florbalové céčko odehrálo dva skvělé zápasy

C-tým mužů se v neděli vydal do Berouna, kde odehrál další dva zápasy své ligy, tentokrát nejprve derby s AIK Steel Kladno a poté proti Poison TJ Junior Praha.

Komentář trenéra Davida Háchy: „V prvním zápase nás čekalo kladenské derby. V šesté minutě zápasu jsme vedli již 2:0, ale pak jsme ztratili koncentraci a na začátku třetí třetiny bylo skóre pro nás nepříznivé 2:3. Po brankách Nolče a Blažka jsme ale zápas otočili na naši stranu a spolehlivý Minev v brance další drama nedopustil. Druhý zápas byla formalita. Soupeř přijel pouze v sedmi lidech a nakonec dohrával v šesti poté, co byl jeden z hráčů obdarován červenou kartou. S velkou chutí si zahrála nestárnoucí legenda Leipner, který byl u 6 gólů (3+3). V tomto zápase zaznamenal svou první trefu za chlapy junior Pavel Voráček, který dal góla v poslední minutě zápasu. Pro Ondru Blažka to byl poslední turnaj před operací kolene, takže mu touto cestu přeji brzký návrat na palubovku.“

AIK Steel Kladno – Kanonýři Kladno C 3:4

Branky Kladna: 2‘ a 35‘ Blažek, 6‘ a 33‘ Nolč

Kanonýři Kladno C – Poison TJ JUNIOR PRAHA 9:0

Branky Kladna: 6‘, 13‘ a 30‘ Leipner, 14‘ Ureš, 15‘, 32‘ a 35‘ Blažek, 23‘ a 36‘ Voráček

Sestava Kladna: Minev – Pertlík, Hruška, Petr, Leipner, Hácha P., Blažek, Burda, Hácha D., Nolč, Ureš, Voráček.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.