Kladenská policie uzavřela dva mosty. Anonym hrozí, že je vyhodí do vzduchu

Od dopoledních hodin jsou v Kladně uzavřeny mosty na sídlišti Sítná a v městské části Rozdělov. Policie se k jejich uzavření rozhodla poté, co dostala zprávu od anonyma, že je vyhodí do povětří.

„Bylo přijato anonymní oznámení, že na mostech v Sítné a Rozdělově je uložen nástražný výbušný systém. Policie uzavřela oba mosty a přilehlé okolí, probíhají pátrací akce,” řekla mluvčí policie Jana Šteinerová.

Na místě se pohybují i policejní kynologové se speciálně vycvičeným psem a byl přivolán i pyrotechnik, kdyby se nějaká výbušnina našla.

Kromě mostů uzavřela policie, kvůli pátrání po případném výbušném systému, i ulice Vítězná, ČSA a Cyrila Boudy a náměstí Sítná. Policie žádá řidiče, aby se uvedeným oblastem vyhnuli. Městská hromadná doprava je odkloněna.
Pod jedním z dotčených mostů je železnice, která byla také uzavřena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.