Kinematograf bratří Čadíků zavítal do Nepomuku

Kinematograf bratří Čadíků hostoval v Nepomuku městě v rámci celorepublikového turné ve dnech 6. – 10. července.

Celkem se v rámci červencové části Filmového léta v Nepomuku uskutečnilo pět projekcí, které shlédlo přes 250 diváků. Největší návštěvnosti dosáhlo promítání animovaného filmu Coco od studií Disney/Pixar, na které přišlo na stovku velkých i malých diváků.

Na dobrovolném vstupném, které bylo určeno pro Konto Bariéry Nadace Charty 77, se vybralo 7 339 Kč.

Hostování Kimematografu bratří Čadíků zakončila česká animovaná komedie pro celou rodinu Hurvínek a kouzelné muzeum.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak