Kdy oceníte sportovní hodinky?

Možná jste během pandemie koronaviru propadli běhu, možná jste se na sport dali až letos. Běžecké boty a vhodné oblečení jste si už určitě pořídili a cítíte, že teď je ten pravý čas i na nákup sportovních hodinek neboli tzv. sporttesterů.

Možná jste během pandemie koronaviru propadli běhu, možná jste se na sport dali až letos. Běžecké boty a vhodné oblečení jste si už určitě pořídili a cítíte, že teď je ten pravý čas i na nákup sportovních hodinek neboli tzv. sporttesterů.

Sportovní hodinky jsou vhodné především na nejrůznější sportovní aktivity. Dokáží totiž sbírat a následně analyzovat důležité údaje. Počítají kroky, měří tep, rychlost, vzdálenost, čas i spálené kalorie. Při běhu vám změří délku kroku, při plavání za vás budou počítat bazény a při jízdě na kole vám ukáží, jaké převýšení jste zdolali.

Vybíráte-li vhodné hodinky na sport v přírodě (běh či jízdu na kole), určitě zvolte hodinky s GPS. Tyto hodinky totiž zvládnou zaměřit svou polohu samy a vy s sebou nemusíte ani brát chytrý telefon. Díky hodinkám s GPS lokátorem se nejen neztratíte, ale můžete si díky nim i vyznačit své oblíbené trasy nebo získat doporučení na nové trasy od jiných uživatelů.

Jak vybrat vhodné sportovní hodinky

U sportovních hodinek je důležitá bytelná konstrukce, snadno totiž můžete s hodinkami o něco zavadit. Určitě oceníte i snadné ovládání, protože nikdo nechce místo běhu neustále jen mačkat tlačítka. Chystáte-li se hodinky používat i při plavání, zvolte takové, které jsou voděodolné.

V neposlední řadě vás u sportovních hodinek určitě bude zajímat i cena a design. Dámské sportovní hodinky jsou k dostání i v takových verzích, které lze snadno sladit s celým sportovním outfitem. Dámy si mohou pořídit hodinky z růžového zlata, s růžovým páskem nebo zkrátka některý z modelů v elegantním stylu. Pánské sportovní hodinky jsou vhodným dárkem pro všechny sportovce a zároveň i vhodným designovým doplňkem pro muže, kterým pohyb není cizí. K dostání jsou v nenápadných i nápadných variantách i v nejrůznějších barevných provedeních.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.