Search
Close this search box.

Kdy oceníte sportovní hodinky?

Možná jste během pandemie koronaviru propadli běhu, možná jste se na sport dali až letos. Běžecké boty a vhodné oblečení jste si už určitě pořídili a cítíte, že teď je ten pravý čas i na nákup sportovních hodinek neboli tzv. sporttesterů.

Možná jste během pandemie koronaviru propadli běhu, možná jste se na sport dali až letos. Běžecké boty a vhodné oblečení jste si už určitě pořídili a cítíte, že teď je ten pravý čas i na nákup sportovních hodinek neboli tzv. sporttesterů.

Sportovní hodinky jsou vhodné především na nejrůznější sportovní aktivity. Dokáží totiž sbírat a následně analyzovat důležité údaje. Počítají kroky, měří tep, rychlost, vzdálenost, čas i spálené kalorie. Při běhu vám změří délku kroku, při plavání za vás budou počítat bazény a při jízdě na kole vám ukáží, jaké převýšení jste zdolali.

Vybíráte-li vhodné hodinky na sport v přírodě (běh či jízdu na kole), určitě zvolte hodinky s GPS. Tyto hodinky totiž zvládnou zaměřit svou polohu samy a vy s sebou nemusíte ani brát chytrý telefon. Díky hodinkám s GPS lokátorem se nejen neztratíte, ale můžete si díky nim i vyznačit své oblíbené trasy nebo získat doporučení na nové trasy od jiných uživatelů.

Jak vybrat vhodné sportovní hodinky

U sportovních hodinek je důležitá bytelná konstrukce, snadno totiž můžete s hodinkami o něco zavadit. Určitě oceníte i snadné ovládání, protože nikdo nechce místo běhu neustále jen mačkat tlačítka. Chystáte-li se hodinky používat i při plavání, zvolte takové, které jsou voděodolné.

V neposlední řadě vás u sportovních hodinek určitě bude zajímat i cena a design. Dámské sportovní hodinky jsou k dostání i v takových verzích, které lze snadno sladit s celým sportovním outfitem. Dámy si mohou pořídit hodinky z růžového zlata, s růžovým páskem nebo zkrátka některý z modelů v elegantním stylu. Pánské sportovní hodinky jsou vhodným dárkem pro všechny sportovce a zároveň i vhodným designovým doplňkem pro muže, kterým pohyb není cizí. K dostání jsou v nenápadných i nápadných variantách i v nejrůznějších barevných provedeních.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient