Kdy oceníte sportovní hodinky?

Možná jste během pandemie koronaviru propadli běhu, možná jste se na sport dali až letos. Běžecké boty a vhodné oblečení jste si už určitě pořídili a cítíte, že teď je ten pravý čas i na nákup sportovních hodinek neboli tzv. sporttesterů.

Možná jste během pandemie koronaviru propadli běhu, možná jste se na sport dali až letos. Běžecké boty a vhodné oblečení jste si už určitě pořídili a cítíte, že teď je ten pravý čas i na nákup sportovních hodinek neboli tzv. sporttesterů.

Sportovní hodinky jsou vhodné především na nejrůznější sportovní aktivity. Dokáží totiž sbírat a následně analyzovat důležité údaje. Počítají kroky, měří tep, rychlost, vzdálenost, čas i spálené kalorie. Při běhu vám změří délku kroku, při plavání za vás budou počítat bazény a při jízdě na kole vám ukáží, jaké převýšení jste zdolali.

Vybíráte-li vhodné hodinky na sport v přírodě (běh či jízdu na kole), určitě zvolte hodinky s GPS. Tyto hodinky totiž zvládnou zaměřit svou polohu samy a vy s sebou nemusíte ani brát chytrý telefon. Díky hodinkám s GPS lokátorem se nejen neztratíte, ale můžete si díky nim i vyznačit své oblíbené trasy nebo získat doporučení na nové trasy od jiných uživatelů.

Jak vybrat vhodné sportovní hodinky

U sportovních hodinek je důležitá bytelná konstrukce, snadno totiž můžete s hodinkami o něco zavadit. Určitě oceníte i snadné ovládání, protože nikdo nechce místo běhu neustále jen mačkat tlačítka. Chystáte-li se hodinky používat i při plavání, zvolte takové, které jsou voděodolné.

V neposlední řadě vás u sportovních hodinek určitě bude zajímat i cena a design. Dámské sportovní hodinky jsou k dostání i v takových verzích, které lze snadno sladit s celým sportovním outfitem. Dámy si mohou pořídit hodinky z růžového zlata, s růžovým páskem nebo zkrátka některý z modelů v elegantním stylu. Pánské sportovní hodinky jsou vhodným dárkem pro všechny sportovce a zároveň i vhodným designovým doplňkem pro muže, kterým pohyb není cizí. K dostání jsou v nenápadných i nápadných variantách i v nejrůznějších barevných provedeních.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.