Kdo zničil PRVNÍ bezpečnostní stojan pro děti v Plzni?

V březnu tohoto roku 2018 náš spolek PŘIJDU VČAS oslovila místostarostka I. Mádlová. Slovo dalo slovo a plánování, jak instalovat první bezpečnostní stojan v Plzni začalo.

Náš spolek instaluje bezpečnostní stojany 10 let a do listopadu tohoto roku se ještě nikdy nestalo, že by někdo tento bezpečnostní stojan zničil, nebo poškodil. Většinou se vedení měst a městská policie obává zneužívání tlačítka na městskou policii. Je to první případ takového vandalismu!!! Nejsmutnější na tom je, že to určitě neudělaly děti. Není jednoduché rozbít plexisklo ve výšce tří metrů. Také přerušení uzemnění mě velice překvapilo, čekala bych spíše ulomení krytu na tlačítku!!!
Bezpečnostní stojan má sloužit nám všem v případech nouze či jiného nebezpečí, ale hlavně našim nemilejším, dětem.

Obracím se na občany bydlící na tomto sídlišti u dětského hřiště ul. Kaznějovská, aby nám pomohli najít vandaly, kteří dokázali zničit to co nám má zajišťovat bezpečí a chránit nás!!!! Naše děti musí vidět, že takové chování se nesmí nechat bez odezvy.

Požádala jsem o spolupráci ředitele 34.základní školy Plzeň i ředitelku Soukromé základní školy Elementária, s.r.o. kterým tímto upřímně děkuji.

Především patří naše díky zaměstnancům MČ Plzeň 1 za to, jak rychle jednali a posprejované části stojanu očistili a kontaktovali nás pro opravu rozbitého ciferníku.

V Plzni byl tento první stojan instalován v září 2018 a proběhlo mnoho debat o pozměňování vzhledu stojanu ke spokojenosti a požadavkům Plzně 1. Bezpečnostní stojan byl instalován s myšlenkou oslavy 100 výročí vzniku naší republiky. Na tomto projektu pracovalo mnoho lidí i firem téměř 7 měsíců. Věřím, že nám pomůžete najít viníka a přeji bezvadného Mikuláše a pohodové vánoční svátky.

Na našich stránkách www.prijdu-vcas.cz se můžete dozvědět více o Spolku PŘIJDU VČAS.

Jana Kostelníková předsedkyně spolku

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak