Search
Close this search box.

Karviná si připomněla stoleté výročí republiky

Vznik samostatného československého státu si veřejnost připomněla společně se zástupci politické reprezentace města, členy Svazu bojovníků za svobodu a dalších organizací při pietním aktu v neděli 28.10.2018 ve 12 hodin u sochy T. G. Masaryka před zámkem Fryštát.

Odpolední koncert Májováku pak při této příležitosti nabídl skladby významných českých skladatelů světového jména. Lidé všech generací si pod taktovkou Ondřeje Packana vychutnali díla Bedřicha Smetany, Antonína Dvořáka, Leoše Janáčka, Pavla Staňka či Julia Fučíka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient