Karlovy Vary vstoupily do přípravy. Počítají s kádrem, který si extraligu vybojoval

Přesně měsíc po zvládnutí baráže o extraligu zahájili hokejisté Karlových Varů přípravu na novou sezonu.

„Příprava bude trvat sedm týdnů. Začali jsme o týden později než loni, protože hráči po třech, někteří i po čtyřech barážích, potřebují trochu oddychnout. O to déle ale budeme trénovat,“ uvedl k přípravě hlavní trenér Martin Pešout.

Kouč Karlových Var může už pro přípravné období počítat s novými posilami. Jde o obránce Lukáše Vágnera a útočníka Tomáše Havránka, kteří v loňské sezoně nastupovali za Třebíč. „Jsme velice rádi, že oba budou v nadcházející sezoně bojovat právě u nás,“ prohlásil Pešout

Západočeský klub by rád ještě sehnal do útočné fáze dvě posily. „Nicméně vše se bude odvíjet i od financí. Hráčský trh monitorujeme, nicméně v tuto chvíli na něm nejsou hráči, o které bychom měli zájem,“ dodal k případnému posílení svého týmu hlavní trenér.

Jinak jsou v klubu rozhodnuti, že zahrát si nejvyšší soutěž dostanou šanci především ti hráči, kteří si tuto soutěž v baráži vybojovali.

Karlovy Vary počítají sehrát během přípravy 11 utkání. „Může to být i více. Na konci srpna nás čeká ještě turnaj ve slovinském Bledu (Energie se ve skupině utká s Villachem a Medveščakem Záhřeb – pozn. redakce), kde bychom v případě úspěchu hráli ještě duel o umístění,“ podotýká kouč.

Aktuální sestava A-týmu
Brankáři: Filip Novotný, Tomáš Závorka, Ondřej Kuchař
Obránci: Sabahudin Kovačević, Daniel Krejčí, Michal Plutnar, Matic Podlipnik, Martin Rohan, Vladimír Sičák, Ondřej Šafář, Petr Šenkeřík, Jan Tomeček, Lukáš Vágner, František Klejna, Filip Bernáth
Útočníci: Stanislav Balán, Ondřej Beránek, Jakub Flek, Sebastian Gorčík, Dávid Gríger, Tomáš Havránek, Martin Kohout, Jaromír Kverka, Tomáš Rachůnek, Václav Skuhravý, Petr Stloukal, Otakar Šik, Marek Švec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak