Karlovarští policisté hledají svědky dopravních nehod

Karlovarští dopravní policisté hledají svědky dvou dopravních nehod:

Dne 25. 11. 2018 v 16:15 hodin došlo na ulici Dukelských hrdinů v Ostrově u kruhového objezdu ulic Krušnohorská a Masarykova k dopravní nehodě. Chodkyně zde přecházela komunikaci ve směru od ulice Klínovecká k ulici Jáchymovská, a když již byla levou nohou na chodníku, tak došlo k nárazu dosud nezjištěného vozidla do pravé nohy chodkyně. Vozidlo na místě ani nezastavilo a odjelo směrem pryč k ulici Nádražní.

Dne 28. 11. 2018 v 17:50 hodin řídil neznámý řidič vozidlo po silnici v Nové Roli. Při couvání z parkovacího místa se nechoval ohleduplně a ukázněně, neřídil se pravidly provozu na pozemních komunikacích a z dosud nezjištěných příčin narazil pravou částí vozidla do levé přední části zde na podélném parkovacím stání zaparkovaného vozidla značky Mazda 3 RZ: 4K3 8820. Poté nezjištěný řidič z místa nehody odjel, aniž by splnil svojí zákonnou povinnost účastníka dopravní nehody věc ohlásit. Šetřením bylo zjištěno, že by se mělo jednat o bílé vozidlo značky Renault Megane v provedení kombi – poslední modelová řada.

Policie žádá svědky těchto dopravních nehod, aby jakékoliv informace, které jim pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo na telefonní číslo 974 366 408 – dozorčí služba dopravních nehod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak