Search
Close this search box.

Karlovarští policisté hledají svědky dopravních nehod

Karlovarští dopravní policisté hledají svědky dvou dopravních nehod:

Dne 25. 11. 2018 v 16:15 hodin došlo na ulici Dukelských hrdinů v Ostrově u kruhového objezdu ulic Krušnohorská a Masarykova k dopravní nehodě. Chodkyně zde přecházela komunikaci ve směru od ulice Klínovecká k ulici Jáchymovská, a když již byla levou nohou na chodníku, tak došlo k nárazu dosud nezjištěného vozidla do pravé nohy chodkyně. Vozidlo na místě ani nezastavilo a odjelo směrem pryč k ulici Nádražní.

Dne 28. 11. 2018 v 17:50 hodin řídil neznámý řidič vozidlo po silnici v Nové Roli. Při couvání z parkovacího místa se nechoval ohleduplně a ukázněně, neřídil se pravidly provozu na pozemních komunikacích a z dosud nezjištěných příčin narazil pravou částí vozidla do levé přední části zde na podélném parkovacím stání zaparkovaného vozidla značky Mazda 3 RZ: 4K3 8820. Poté nezjištěný řidič z místa nehody odjel, aniž by splnil svojí zákonnou povinnost účastníka dopravní nehody věc ohlásit. Šetřením bylo zjištěno, že by se mělo jednat o bílé vozidlo značky Renault Megane v provedení kombi – poslední modelová řada.

Policie žádá svědky těchto dopravních nehod, aby jakékoliv informace, které jim pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo na telefonní číslo 974 366 408 – dozorčí služba dopravních nehod.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient