Karlovarští hokejisté se mistrovi drželi na dostřel, v Brně nakonec padli

HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

Venkovní dvojzápas zahájili energetici v Brně v rámci osmého kola extraligy. Hned ve čtvrté minutě se hosté zásluhou Podlipnika dostali do vedení, ovšem ještě do první pauzy se skóre otočilo ve prospěch Komety. Ta pak dokázala svůj náskok dvakrát navýšit. Hosté se drželi na dostřel, výkonem si říkali o bod, ale odjeli nakonec s prázdnou.

Branky a nahrávky: 13. Zaťovič (Mueller, P. Holík), 19. Mueller (R. Zohorna, Bartejs), 27. Zaťovič (Mueller), 48. Mueller (P. Holík), 56. Zaťovič (P. Holík, O. Němec) – 4. Podlipnik (Balán), 28. Flek (T. Rachůnek, M. Rohan), 49. Flek (Balán). Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Hlavatý, Hanzlík. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Diváci: 7008. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.

HC Kometa Brno: Langhamer (Vejmelka) – Mikuš, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec (A), Bartejs, Barinka – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller – Plášek ml., Hruška, Kašpar – L. Horký, R. Zohorna, Karabáček – Dočekal, Köhler, Mallet

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Kovačevič, Šenkeřík, M. Rohan, Podlipnik, Sičák (A), L. Vágner, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Lapšanský, Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Kverka, Kohout

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.