Karlovarští hokejisté absolvovali náročné soustředění

(Aktualizováno před )

Energetici mají za sebou už více než polovinu letní přípravy. V jejím čtvrtém týdnu je čekalo náročné soustředění, které celé absolvovali v domácích podmínkách. Posilovna, atletický stadion i spinning, to vše si “užili” měrou více než vrchovatou.

Čtvrtý týden suché přípravy se nesl ve znamení dvoufázových tréninků. Dopoledne se odehrálo na atletickém stadionu nedaleko KV Areny či v Hale míčových sportů, odpoledne energetici ještě dřeli v posilovně. Vše tak měli karlovarští hráči na dosah ruky a nemuseli cestovat mimo vynikající zázemí kolem KV Areny, což kvitoval trenér Martin Pešout už před startem neoblíbené části sezony většiny hokejistů.

Do přípravy A-týmu se po zlatém Mistrovství světa v hokejbale znovu zapojil kapitán Václav Skuhravý, s A-týmem i nadále pokračují naši junioři – Adam Křemen, Jan Bečka a David Tureček. Na soustředění s reprezentační dvacítkou do rakouského Salzburgu odjel obránce Filip Bernáth. Příští týden se energetici poprvé od úspěšné baráže oblečou do hokejové výstroje. Během pátého týdne suché přípravy, který bude převážně herní, je čeká i série tréninků na ledě. Ve čtvrtek odpoledne zakončí herní týden fotbalovým utkáním v Chebu.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz