Search
Close this search box.

Karlovarský filmový festival má nového partnera

Poté co filmový festival v Karlových Varech nečekaně přišel minulý měsíc o dlouholetého generálního partnera firmu ČEZ, musel rychle najít nového. Povedlo se, je jím těžební firma Sokolovská uhelná.

Tuto informaci prezident festivalu Jiří Bartoška ještě oficiálně nepotvrdil. Všechny novinky kolem tohoto každoročního svátku všech filmových nadšenců se chystá oznámit až na tiskové konferenci v druhé polovině dubna. Naopak firma Sokolská uhelná slovy spolumajitele Františka Štěpánka tuto informaci potvrdila.

ČEZ odstoupil od partnerství s karlovarským festivalem z důvodu úspor. Festival tak přišel o 20 milionů korun, což je přibližně pětinu rozpočtu.

Loňský ročník, jehož největší hvězdou byla Uma Thurmanová, skončil se ziskem 185 milionu korun. V historii festivalu se zde představilo už mnoho filmových hvězd, např. John Travolta, Mel Gibson, Renée Zellweger, Richard Gere, Robert de Niro, Michael Douglas či Antonio Banderas.

Letošní 53. ročník karlovarského festivalu potrvá od 29. června do 7. července.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient