Search
Close this search box.

Karatisté vezou z celonárodního poháru 10 medailí

Po náročném GP Slovakia přicestovala výprava na první kolo národního poháru do Českého Krumlova. V silné konkurenci nejlepších českých závodníků vezou domů deset medailí a to ve složení David Kavalír, Áďa Šinerová, Bára Znamenáčková a hostující Nikča Jůzová z Kesl Ryu.

Bára Znamenáčková s Adélou Šinerovou (Adéla poprvé v kata seniorky – ženy) se svými výkony dostaly do repasáže (zápas o třetí místo), kde se jim parádně vedlo a vezou do České Lípy bronzové medaile. Bára poté v kategorii U21 bohužel prohrála o třetí místo, tím pádem zůstává na páté příčce. Adélu Šinerovou potom čekala její hlavní kategorie juniorky, kde obstála v silné konkurenci a odváží si další bronz.

David Kavalír si svými výkony zajistil v juniorech finále, kde po převaze praporků prohrál s Jaromírem Láchou z Fight Clubu. Bylo to jeho krásné stříbrné zakončení juniorské kategorie. Jeho druhý start byl v kategorii U21,kde se mezi tři reprezentanty postavil i David a na krku mu visí bronzová medaile.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient