Karatisté přivezli další medaile, tentokrát čtyři kousky z Německa

(Aktualizováno před )

Karatistům Relaxu se nepřestává dařit a na klubové konto si připisují další úspěch. V sobotu vyrazilo trio reprezentantů ve složení David Kavalír, Áďa Šinerová a Bára Znamenáčková na mezinárodní turnaj olympijského karate do německého Lipska. 3 lidi – 4 medaile!!

Bára ve své kategorii U21, ktera byla spojena s kategorii U18 bohužel prohrála první kolo s Němkou 2-3, která pak následně prohrála další zápas. Nicméně spravila si chuť v nabité kategorii seniorky 18+ kde se skrz soupeřky z Německa, Itálie a Polska dostala až do finále, kde zapas skončil vítězně 4-1 pro Báru.

David se ve své věkové kategorii U18 probojoval pres silné soupeře z Malty a Německa do finále, které bohužel skončilo 4-1 ve prospěch německého závodníka. Krásná stříbrná medaile.

V kategorii senioři se ve svém už druhém finále setkal s Bulatem Schabasov s kata Unsu porazil zkušeného závodníka a bere zlatou.

Áďa Šinerová v kategorii U16 nezůstala pozadu a na soupeřkách si “smlsla”. Hned v prvních kolech nasadila své nejsilnější mistrovské kata a tak finální zápas byl jasně 5-0 na praporky pro Adélu.

Výsledky
David Kavalír – 1.místo, 2.místo
Bára Znamenačková – 1.místo
Áďa Šinerová – 1.místo

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz