Search
Close this search box.

Karatisté bodovali na Karate Cupu v Praze

Devítičlenná výprava z karate KLUBU SPORT RELAX měla napilno i v sobotu, když zavítala na mezinárodní cenu Prague open Karate cup 2018 do hlavního města. Letošní ročník byl posílen o závodníky z Ruska a Litvy. Tradičně se zde konal i Pohár nadějí a zde se jim obzvláště dařilo. Zlaté medaile si domů vezou Jakub Burián a Matyáš Najman. Bramborová medaili si odváží Michaela Navrátilová.

Odpolední program už byl věnován Prague open. Zde si Relax dobře vedl a v kata mladší žáci si druhé zlato vybojoval Jakub Burián, stříbrnou medaili Jan Gregor a třetí místo prohrál Matyáš Najman. V kata týmu si žáci ve složení Jakub Burián, Matyáš Najman a Jan Gregor odváží zlatou medaili.

Večerní program byl věnován dorostencům a seniorům. V kata dorostenci velmi mile překvapil v silné konkurenci Sodkherlen Ulziiorshikh a vybojoval svojí první zlatou medaili a pohár. David Minárik prohrál o třetí místo. Jakub Vavřinčik vyhrál první kolo a do dalších kol se již nedostal. Vše si vynahradil spolu s Davidem Minárikem a Sotem Ulziiorshikh v disciplíně kata tým dorostenci. Tam nedali šanci dalším týmům a vezou do České Lípy zlaté medaile. Anna Vorlíčková se ukázala v kata juniorkách a z turnaje si odvezla čtvrté místo. Obhájit vítězství v kata ženy se povedlo Boženě Pavlasové a z Prague open si veze zlatou medaili a pohár.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient