Kapsáři řádili na trzích v Ředhošti

Kapsář nebo kapsáři zaútočili na oblíbených trzích v Ředhošti. Oznámení o krádeži přijali policisté od muže z Kladenska. Poškozený přišel o peněženku s doklady a finanční hotovostí, kterou měl uloženou v zadní kapse kalhot. Byl pravděpodobně okraden ve frontě u stánku, aniž by cokoliv zpozoroval. Kromě tisícikorunové bankovky přišel o veškeré osobní doklady.

Další obětí byla starší žena, která přišla o peněženku uloženou v batohu neseném na zádech. Neznámý lapka jí pravděpodobně nepozorovaně okradl v nestřeženém okamžiku. Škodu vyčíslila na více než 1600 korun.

Poslední oznamovatelkou je žena z Prahy. I tato poškozená byla pravděpodobně okradena ve frontě u stánku, kdy jí neznámý lapka odcizil peněženku z rozepnuté kabelky nesené na rameni. Přišla téměř o dva tisíce korun a osobní doklady. Policisté po neznámém kapsáři pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.