Search
Close this search box.

Kapitán Pavel Eismann nehledá výmluvy. „V Brně to nebylo ono,“ říká.

Karvinští počtvrté za sebou remizovali, premiérově však s čistým kontem. Zároveň ukončili desetizápasovou šňůru, ve které se pokaždé radovali ze vstřelené branky. Kapitán Pavel Eismann ale dobře věděl, že výkon celého týmu měl k ideálu daleko…

Také druhý venkovní zápas v řadě karvinským fotbalistům herně nevyšel – ovšem mají další bod. Domácí Zbrojovka byla v zápase lepší, neproměnila některé z velkých šancí a několikrát nastřelila brankovou konstrukci. „Pro nás je to opět zlatý plusový bod. Ale máme i štěstí, které jsme neměli na podzim. Zároveň víme, že to ale takhle nejde donekonečna. Je už několikáté varování. Víme, že v Olomouci ani v Brně to po herní stránce nebylo ono,“ nehledal výmluvy Pavel Eismann.

Když měl kapitán MFK najít nějaké pozitivum na utkání v Brně, zmínil čisté konto. „To je důležitý faktor! Myslím si, že obrana v čele s brankářem nám funguje od začátku jara velmi slušně. Jasně, v předchozích remízových zápasech jsme pokaždé inkasovali, jenže to jsme hráli s nadstandardními týmy z první pětky,“ připomněl Eismann duely v Liberci, doma se Spartou a v Olomouci.

Nyní se už celý tým včetně Pavla Eismanna po měsíci konečně těší na domácí zápas. Příští neděli přijede Slovácko a při pohledu na tabulku to vypadá, že půjde zřejmě o jeden z klíčových zápasů jara. „Moc se těšíme, že zase budeme hrát doma před našimi výbornými fanoušky. Ale pozor, Slovácko bude nepříjemné a určitě je nesfoukneme, jak si možná někdo myslí. Samozřejmě chceme vyhrát a navíc jim máme co vracet z minulé sezóny, kdy jsme s nimi u nás prohráli,“ zakončil kapitán MFK.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient