Kanonýři podpoří boj proti zákeřné rakovině

Nedělní utkání 1. ligy mužů, kde Kanonýři poměří síly s Havířovem, se ponese ve znamení podpory hnutí Movember. Níže si přečtěte, co všechno vás čeká během zápasového programu a jak lze dále boj proti rakovině prostaty a varlat podpořit.

V rámci Movemberu proběhne dvojí dražba speciálních kníratých dresů vyvedených v symbolické růžové barvě. Jeden vybraný dres bude vydražen přímo v průběhu utkání s Havířovem. Tento týden mohou diváci hlasovat prostřednictvím oficiálního Facebooku Kanonýrů o dresu svého favorita, který bude posléze na zápase vydražen.

Fanoušci se dále mohou zapojit do aukce o další speciální dresy kladenských hráčů opět přes Facebook Kanonýrů. Tato aukce potrvá do 23. listopadu, kdy Kanonýři hrají domácí utkání proti Start98. O přestávkách tohoto zápasu budou všechny dresy předány výhercům.

V neposlední řadě budou v průběhu utkání s Havířovem probíhat nejrůznější soutěže, například o nejzajímavější knír. Dále proběhne slosování vstupenek s následnou soutěží, kde se výherci také mohou těšit ze speciálního kníratého movemberovského dresu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.