Search
Close this search box.

Kanonýři podpoří boj proti zákeřné rakovině

Nedělní utkání 1. ligy mužů, kde Kanonýři poměří síly s Havířovem, se ponese ve znamení podpory hnutí Movember. Níže si přečtěte, co všechno vás čeká během zápasového programu a jak lze dále boj proti rakovině prostaty a varlat podpořit.

V rámci Movemberu proběhne dvojí dražba speciálních kníratých dresů vyvedených v symbolické růžové barvě. Jeden vybraný dres bude vydražen přímo v průběhu utkání s Havířovem. Tento týden mohou diváci hlasovat prostřednictvím oficiálního Facebooku Kanonýrů o dresu svého favorita, který bude posléze na zápase vydražen.

Fanoušci se dále mohou zapojit do aukce o další speciální dresy kladenských hráčů opět přes Facebook Kanonýrů. Tato aukce potrvá do 23. listopadu, kdy Kanonýři hrají domácí utkání proti Start98. O přestávkách tohoto zápasu budou všechny dresy předány výhercům.

V neposlední řadě budou v průběhu utkání s Havířovem probíhat nejrůznější soutěže, například o nejzajímavější knír. Dále proběhne slosování vstupenek s následnou soutěží, kde se výherci také mohou těšit ze speciálního kníratého movemberovského dresu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient