Kamiony směřující na Slovensko musí na objízdnou trasu

V Hodoníně začaly v ulici Bratislavská opravy komunikace I/51. Nákladní auta nad 3,5t musí jezdit po objízdné trase mimo město.

Rozsáhlá oprava komunikace I/51, která protíná Hodonín ve směru na slovenské město Holíč, začala 13. srpna a bude trvat až do 5. prosince letošního roku. Rekonstrukce se bude týkat silnice na ulici Bratislavská přibližně od křižovatky s ulicí Anenskou k mostu přes řeku Moravu při státní hranici se Slovenskem. Vozidla s hmotností nad 3,5 tuny směřující na Slovensko budou objíždět město po objízdné trase ve směru na Rohatec a Sudoměřice.

Rekonstrukce komunikace I/51 v průtahu městem směrem na Slovensko v úseku dlouhém asi 1300 metrů se bude dělat po částech, vždy na jedné polovině vozovky, a v etapách. Doprava bude přechodně řízena dopravními značkami a semafory se světelnou signalizací. Pro řidiče budou vymezeny objízdné trasy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.