Kamion naboural do stromů a zablokoval celou silnici

Čtyřicetiletý řidič nákladního automobilu značky Scania s návěsem jedoucí směrem na obec Mostek se prý vyhýbal jinému protijedoucímu nákladnímu autu, se scanií najel ve svém směru jízdy na krajnici, poté strhl řízení doleva a následně vlevo mimo komunikaci narazil do vzrostlých stromů. Při nárazu se řidič zranil a z místa byl rychlou lékařskou pomocí převezen do nemocnice. Dechovou zkouškou policisté vyloučili, že by před nebo během jízdy pil alkoholické nápoje. U nákladní soupravy bylo pro závady zadrženo osvědčení o její registraci. Škoda na kamionu, silničním příkopu, povrchu komunikace a stromech, značně přesahuje částku 600 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak