Search
Close this search box.

Kamerový systém v centru Slavkova posílí

Historické jádro Slavkova u Brna a jeho širší centrum bude nově hlídat celkem 14 kamer. Zastupitelé na posledním zasedání schválili nákup pěti nových monitorovacích zařízení a další zkvalitnění systému. Dvě kamery například přibydou na Panském domě na Palackého náměstí, monitorována bude také ulice Husova, zejména v oblasti kolem přechodu pro chodce a lékárny.

„Zároveň vyměníme také už deset let staré kamery, které nemají dostatečné rozlišení pro noční vidění a nejde s nimi dobře přibližovat,“ doplnila velitelka městské policie Radmila Fialová.

Díky kamerovému systému, který se v posledních letech daří modernizovat a posilovat se podařilo chytit už několik pachatelů, zejména vandalů a sprejerů. Kvalitní noční záběr z Palackého náměstí také pomohl strážníkům v uplynulých týdnech usvědčit zloděje kola.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient