Search
Close this search box.

Kamerový systém pomohl odhalit výtržníky z hokejového utkání

Dva muže za jejich prohřešky při hokejovém utkání z minulého týdne ve Vsetíně oznamují policisté ke správnímu orgánu. K jejich identifikaci napomohl kamerový systém ze stadionu.

Po ukončení hokejového zápasu mezi Vsetínem a týmem z Přerova minulou středu zůstalo několik fanoušků na zimním stadionu ve Vsetíně. „Mezi oběma tábory to jiskřilo a pořadatelská služba musela jednat. Našla se dvojice mužů, kteří v tento okamžik nasadili na hlavy kukly s otvory jen pro oči a snažili se své protějšky napadnout,“ vylíčil mluvčí vsetínské policie Vladislav Malcharczik.

Policisté vyhodnotili pořízený kamerový záznam a právě tyto dva muže se jim podařilo identifikovat. Jedná se o čtyřiadvacetiletého muže z Valašského Meziříčí a o dva roky staršího muže z Valašskomeziříčska. Policisté tyto dva muže pro podezření ze spáchání přestupků proti veřejnému pořádku a proti občanskému soužití oznámili k příslušnému správnímu orgánu. „Za tyto přestupky lze uložit až dvacetitisícovou pokutu,“ upozornil Vladislav Malcharczik.

Policisté nadále pracují na zjištění dalších účastníků tohoto pozápasového incidentu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient