Search
Close this search box.

Juniorky si zahrají o nejvyšší příčky 2. florbalové ligy

Juniorky, které letošní sezónu odehrály v 2. lize ve skupině s týmy moravskoslezského a olomouckého kraje, se po základní části umístily na 5. místě. Následně prošly nadstavbou a dvěma předkoly play-off a příští týden si díky tomu zahrají republikové play-off, kde se rozhodne o konečném umístění týmů 2. ligy juniorek.

V neděli je čekal dvojzápas proti hráčkám ze Vsetína, které se po základní části umístily na druhém místě. Vsetín má za sebou velice úspěšnou sezónu i v ženské kategorii, kdy byly vyřazeny až v semifinále týmem FBŠ Slavia Plzeň, která ve finálovém utkání porazila naše ženy a zajistila si tak pro sezónu 2018-2019 extraligovou účast. Vsetín byl pro nedělní utkání na základě papírových předpokladů favoritem, nicméně naše hráčky předvedly již od začátku bojovný výkon a první utkání zvítězily poměrem 3:1.

Druhý zápas se odehrál v odlišném tempu než předchozí a herní převahu měly po většinu zápasu hráčky Vsetína. Ještě 15 s před koncem utkání byl stav 2:4 pro Vsetín. V tomto dvojzápase bylo rozhodující pro postupující tým skóre, tudíž pokud by zápas skončil 2:4 následovalo by prodloužení a případné nájezdy. To se ale díky Pavlíně Bačové, která zmiňovaných 15 s před koncem navýšila skóre Bulldogs na 3 branky, nestalo a jejím druhým gólem v zápase dostala tým do PLAY OFF.

Poslední zápasy se uskuteční příští víkend v Třinci, kde v sobotu Bulldogs Girls odehrají dva zápasy proti Florbal Ústí nad Labem. V těchto zápasech bude opět rozhodovat skóre o tom, kdo si zahraje v neděli semifinále, popřípadě finálové utkání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient