Juniorka FK Teplice prohrála v Českých Budějovicích 2:3

Juniorka ve včerejším utkání prohrála v Českých Budějovicích 1:2, když se o oba góly hostujícího týmu postaral Jan Vošahlík. Ten nejprve snižoval z penalty na 1:2 a posléze pak třináct minut před koncem také na 2:3. Do utkání zasáhl také mladý testovaný mladík Silver Phoenix, který s juniorkou trénuje.

Juniorská liga:
České Budějovice U21 – Teplice U21 3:2 (2:0)
Branky: 20. Sajčič, 24. Čermák, 69. Gebert – 47. z pen. a 77. Vošahlík.
Sestava Teplic: Němeček – Dressler, Moncevičs (78. Kormunda), Soungole, Silver (59. Ondrášek) – Diaz (70. Baftijar), Vobecký, Švejda, Vošahlík – Červenka, Mustafić.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!