Search
Close this search box.

Junioři SK K2 Prostějov bojovali v Kostelci na Hané

Družstvo juniorů, namlsané úspěchy z prvního turnaje a posílené o několik hráčů, tentokrát zajíždělo v sobotu 24.11. do nedalekého Kostelce na Hané, kde je čekal ostrý boj s Droždínem a městské derby s Playmakers Prostějov.

FBC Droždín – SK K2 Prostějov 5:5 (1:0, 3:3, 1:2)

Branky: Lakomý (Ošťádal), Glacner (Godla), Godla (Schön), Glacner (Schön), Glacner (Godla)

Droždín se hned v úvodu prosadil v přesilovce a držel vedení až do konce první třetiny. Ve druhé třetině začala přestřelka, Prostějov vždy stihl vyrovnat, ale Droždín následně odskakoval do vedení o jednu branku, a tak po druhé třetině svítilo na světelné tabuli skóre 4:3, v poslední části se “slova” ujal Glacner a tři minuty před koncem dokonal obrat na 4:5. Droždín, ale nesložil zbraně a sedm vteřin před koncem vyrovnal na 5:5. Velká škoda a ztráta dvou bodů.

SK K2 Prostějov – FBC Playmakers Prostějov 5:3 (1:1, 1:1, 3:1)

Branky: Schön (Grepl), Godla (Jančík), Schön (Godla), Glacner (Godla), Godla (Báthory)

Měla to být jasná záležitost a bitva mezi favoritem a outsiderem soutěže, jak ale víme, derby nemá favorita, a také to tak vypadalo. SK K2 drželo míček a mělo jasnou převahu, ale skóre bylo po první i druhé třetině vyrovnané, kluci ale nechtěli připustit ostudu a ve třetí části otočili třemi góly, soupeř už jen upravil z trestného střílení.

Hodnocení trenéra:

“Do Kostelce jsme jeli v plné sestavě a chtěli jsme získat šest bodů, to se bohužel nepovedlo. Kluci si nejspíš mysleli, že se to odehraje samo, tak to ale nepůjde. Je třeba zapracovat na týmové atmosféře a komunikaci a především na finální fázi v útoku. Chtěl bych pochválit Míšu Glacnera, který po roční pauze zase parádně vplul do týmu a hrál výborně.”

Sestava:

Pařenica, Horák – Kouřil, Ošťádal, Schön, Veselý, Beran – Glacner, Godla, Grepl, Elsner, Jančík, Báthory, Burget, Lakomý, Bakule

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient