Junioři kladenských Rytířů odstartovali sezonu porážkou v Litvínově, první bod vystřelil v prodloužení Jelínek

Začátek sezony 2018/19 v juniorské DHL extralize odstartoval pro kladenské Rytíře hodně ostře. Ve vyhroceném utkání proti Litvínovu bylo rozděleno celkem 54 trestných minut, ale góly byly k vidění pouze dva. A oba padly do kladenské sítě. Modrobílí tak na úvod ročníku zaznamenali porážku 0:2, první bod však přece jen vybojovali! V prodloužení, které nově následuje po každém utkání, se prosadil Šimon Jelínek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak