Junioři HC Olomouc a University Shield pořádají charitativní zápas

(Aktualizováno před )

Vánoce pomalu ale jistě klepou na dveře. Sváteční atmosféra je znát a stejně jako v předchozích letech myslí olomoučtí hokejisté také na ostatní. Tentokrát se do projektu, který podpoří ty, kteří to nejvíc potřebují, zapojí především junioři Hanáků, stranou ale nezůstane ani olomoucké áčko. HC Olomouc spojilo síly s univerzitním hokejovým týmem University Shields Olomouc a chystá vánoční charitativní zápas.

Vánoce každoročně připomínají, že jsou v životě i mnohem důležitější věci, než populární hra mezi mantinely. Tou nejvzácnější je zdraví, a to si všichni sportovci dobře uvědomují. I proto letos spojily síly dva olomoucké kluby, aby podpořily dobrou věc. University Shields Olomouc a HC Olomouc uspořádají charitativní utkání na podporu Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc a nadace Šance.

V pátek 28. prosince od 17:00 tak bude led olomouckého zimního stadionu znovu patřit hokeji. Hlavními hrdiny se tentokrát stanou junioři HC Olomouc a univerzitní hokejisté University Shields Olomouc, kde mimo jiné působí i řada hokejistů, kteří prošli mládežnickými výběry Kohoutů. V přátelském utkání nepůjde o body, ale o pomoc dětem.

Výtěžek z dobrovolného vstupného a sbírky mezi hráči a realizačními týmy obou klubů poputuje na konto nadace Šance, tedy nadace, která úzce spolupracuje s Dětskou klinikou Fakultní nemocnice Olomouc. Celé utkání se ponese v duchu motta „PRO DOBROU VĚC“ a šanci přispět právě k dobré věci tak budou mít všichni návštěvníci zápasu.

Zápas podpořila řada sponzorů. Návštěvníci se tak mohou těšit na tradiční přestávkovou soutěž o ceny od firmy BPS Mobil nebo soutěž, která bude probíhat na sociálních sítích. Fanoušci, kteří se vyfotí s olomouckým maskotem Kokrhélem a svou fotku vloží na Instagram pod hashtagem #dvakluby_jednomesto, budou mít šanci soutěžit o dárkový balíček od Divadla Tramtarie.

Svou účast na utkání přislíbili i někteří z hráčů A týmu, kteří uspořádají autogramiádu. Těšit se tak můžete na Viléma Buriana, Davida Ostřížka, Jana Lukáše, Davida Škůrka, Jana Jaroměřského nebo Jana Knotka. Kromě hráčů A týmu se ale představí i nejmenší hokejisté. Ti vjedou na led v jedné z přestávek. Chybět nebude ani slavnostní buly. Toho se ujme osobnost olomouckého hokeje, Richard Brančík a rektor Univerzity Palackého v Olomouci prof. Mgr. Jaroslav Miller, M.A., Ph.D.

Chybět nebude ani hokejová tombola. Vstupenky, které návštěvníci obdrží při příchodu, jsou slosovatelné. Ti, kteří budou mít štěstí, se mohou těšit na ceny od firmy Doller, Aquaparku Olomouc, SK Sigma Olomouc, HC Olomouc, Laser Areny, ZOO Olomouc, UP Pointu či Decathlonu. O občerstvení se během zápasu postará kavárna Kafe jak lusk nebo pivovar Chomout.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz