Jubilejní zakončení sezóny na koupališti Dachova

(Aktualizováno před )

Již 10. zakončení sezóny na koupališti Dachova proběhne 1. září 2018. Od 13:00 hodin je připravená stezka pro děti od Lomu U Sv. Josefa na koupaliště, kde ve 14 hodin začne samotný program na plovárně.

Ač se to nezdá tak uběhlo letos právě 10 let od prvního slavnostního ukončení plavecké sezony na koupališti Dachova. Během těch minulých devíti let se vystřídalo v areálu koupaliště několik hudebních i tanečních souborů, proběhlo mnoho dětských soutěží a ani atrakce pro nejmenší i dospělé nechyběly. Občerstvení všeho druhu bylo samozřejmostí. Postupem času přibyly i doprovodné akce v podobě velmi úspěšné stezky od lomu u Josefa a končící právě na koupališti. Tu pořádají zaměstnanci MÚ v poslední době se sportovci Hořic, kteří vytvořili stanoviště podle jejich sportovního zaměření. Vše si mohli účastníci stezky vyzkoušet.

A jinak to nebude ani letos v sobotu 1. 9. 2018. Stezkou se budou moct dětí i rodiče projít již od 13hod. a doprovodné akce budou probíhat ve slunných lázních po celé odpoledne.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz