Search
Close this search box.

Jógoví nadšenci společně cvičili v polském Prudniku

V minulosti se několikrát sešli příznivci jógy, aby cvičili jógu a meditovali pod širým nebem v městském parku v Bruntále. Tentokrát poprvé vyjeli do polského Prudniku, aby přinesli tento způsob relaxace také do tamního městského parku. Akce proběhla v sobotu 9. 6. 2018 pod vedením Anny Haderkové ze sdružení Jóga pro život.

Na místě se sešlo téměř 30 českých a polských účastníků, včetně zájemců z řad handicapovaných z Prudniku. Další zájemci přihlíželi z okolních laviček. Akce měla na polské straně velký ohlas, mezi jinými přišli zástupci místního tisku, Muzea, přespolní účastnice z Glucholaz apod.

Cvičila se „Jóga v denním životě“, následovala dechová cvičení a meditace. To vše pod dvěma statnými stromy, které dodávaly účastníkům svou energii. Velkou účast na akci podpořilo krásné letní počasí.

Na závěr účastníci obdrželi tričko, jako upomínku a při společném občerstvení proběhla přátelská česko-polská debata nad dalšími možnostmi společného setkání vyznavačů jógy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient