Již zítra startuje Hokejová škola Dynama Pardubice

V sobotu 14. července 2018 začne již pátý ročník Hokejové školy Dynama Pardubice. Celý příští týden tak bude pardubická ČSOB Pojišťovna ARENA plná malých capartů, kteří se budou zdokonalovat ve svém hokejovém umění.

Hokejová škola začne v sobotu odpoledne, kdy na účastníky čekají úvodní fyzické testy, rodiče se na informativní schůzce dozví veškeré informace spojené s během hokejové školy.

První hodiny praxe jsou pro účastníky v plánu hned v neděli. Čtyři skupiny čekají tréninky na suchu a v malé hale. Stejně jako vloni roste na parkovišti u haly mobilní hokejbalové hřiště, které budou mít děti také k dispozici třeba pro stickhandling.

Kromě klasického hokejového programu – tréninky na suchu a na ledě – se mohou účastníci těšit na bohaté doprovodné aktivity: hokejovou angličtinu, besedy se známými osobnostmi, prohlídku ČSOB Pojišťovna ARENY včetně zázemí A týmu a stejně jako vloni na oblíbené návštěvy Aquacentra Pardubice a Lanového centra Pardubice. Účastníci se mohou těšit také na atraktivní tréninkové jednotky na skatemillu u společnosti Asports Hemský, či na besedy s hráči a trenéry A mužstva Dynama.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.